2.SKLH Žďár nad Sázavou00:00
3.Fanklub HC Klatovy00:00

Klatovští odchovanci sbírali medaile na republikových šampionátech v juniorech pak brali bronz

03.04.2018

Velikonoce patřili v ostravské Ostravar Aréně hokeji. Konali se zde republiková finále v kategorii 8. tříd a obou dorostů. Na šampionátu se představili i odchovanci klatovského hokeje v kategorii 8. tříd slaví stříbro Michael Balák, stejný kov získal v ml

Klatovské béčko je krajským šampiónem

31.03.2018

Mistři, Mistři znělo domažlickým stadionem po skončení druhého finále. Klatovské béčko totiž dokázalo vyhrát i druhé finále. A utkání to bylo víc než parádní. Obě mužstva se vydala ze všeho co v nich bylo. Domácí sice dvakrát vedli, ale klatovští vždy dok

Béčko vyhrálo první finálovou bitvu, když v závěru rozhodl Tomáš Babka

26.03.2018

Parádní hokejovou bitvu viděli diváci, kteří se přišli podívat na první finále krajské ligy mezi klatovským béčkem a Domažlicemi. Od úvodní buly se hrál hokej, který predčil některé druholigové zápasy. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když se hned v úvodu

Béčko rozhodlo dramatickou bitvu v nájezdech a slaví postup do finále!!!!!

18.03.2018

Pořádné drama hodné rozhodujcímu zápasu Play off viděli diváci, kteří se přišli podívat na klatovské béčko. To porazilo v rozhodujcím zápase semifinále Kaznějov 6:5 po nájezdech. Domácí sice vedli v zápase už o dva góly, ale hosté dokázali vyrovnat. V nás

Klatovští odchovanci obléknou nejcennější dres

03.04.2018 12:04

Odchovanci klatovského hokeje se dostali do nominací reprezentačních výběrů. Do výběru U16 se dostal Sebastian Malát. Ve výběru U17 se představí Radek Mužík. V ženském ''áčku'' se představila Veronika Lorencová.

Schůze fanoušků s bowlingem

02.04.2018 12:04

V sobotu 7. dubna od 17:30 v prostorách bowlingu klatovské Střelnice proběhne členská schůze Fanklubu HC Klatovy. Ihned po schůzi bude následovat tradiční turnájek v bowlingu o hodnotné ceny. Těšíme se na vaši účast, kterou prosím vzhledem k omezené kapacitě nahlaste Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721977839. Na schůzi jsou zvaní všichni příznivci klatovského hokeje.

Noví hráči na soupisce

09.02.2018 12:02

V průběhu ledna přibyli na soupisku následující hráči: David Kvasnička, Matěj Chalupa, Petr Kodýtek, Matyáš Kantner, Štěpán Hanzlík, David Markov, Vojtěch Kovařík, Martin Červenka, Vít Reitspies, (všichni střídavé starty z HC Škoda Plzeň), Daniel Prokop, Kryštof Krs (oba ze staršího dorostu), Petr Tejral (střídavé starty z HC Slavia Praha) a brankář Václav Šlajs. Z EV Lindau se po měsíční zkoušce vrátil Filip Kokoška.

Drůbežářský závod Klatovy a.s. se stává významným partnerem našeho klubu

02.02.2018 12:02

Novým partnerem hokeje v Klatovech se stává Drůbežářský závod Klatovy a.s.. DZ Klatovy je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobce uzenin v České republice. V loňském roce tato společnost oslavila jubilejních 50 let své existence. Díky nejmodernějším světovým technologiím a oceňovaným výrobkům se řadí ke špičce českého masného i uzenářského průmyslu a směle tak konkuruje i potravinářským závodům v zemích EU. Vysokou kvalitu technologií výroby a hygieny dokládá řada certifikátů a ocenění, např. KLASA nebo Regionální potravina. Věříme, že tímto byla zahájena vzájemně výhodná a dlouhodobě úspěšná spolupráce.