8.HC David servis České Budějovice37:143

17.09.2017

Stejně jako loni tak i letos se HC Klatovy zapojí do náborové kampaně organizovanou ČSLH s názvem pojď hrát hokej. V Klatovech tato akce proběhne v sobotu 23. záři od 13.30.

Klatovy v Pelhřimově šestkrát inkasovali a vracejí bez bodů-

16.09.2017

Nepovedené utkání mají za sebou hokejisté Klatov. Ti v rámci druhého kola prohráli na ledě Pelhřimova 6:2. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které domácí odskočili do tří brankového trháku, který už v klidu pohlídali.

Druhé kolo nabídne reprízu osmifinále

15.09.2017

Druhým kolem pokračuje o víkendu druhá liga. Klatovské hokejisty v něm čeká první venkovní utkání. Jejich cesta je zavede do Pelhřimova, kde se postaví tamním Ledním Medvědům. Oba soupeři se potkali v posledním Play off, ve kterém se z postupu radovaly K

Z nezáživného utkání, braly Klatovy dva body

13.09.2017

Sice ''jen'' za dva body, ale i tak vítězný vstup do sezóny zaznamenali hokejisté Klatv. Ti v úvodním zápase nového ročníku druhé ligy zdolali Nymburk 2:1 po nájezdech. Klatovští mohou litovat zahozených šancí, zejména v první třetině. Spolehlivý výkon v