2.SKLH Žďár nad Sázavou00:00
3.Fanklub HC Klatovy00:00

Přehled všech krátkých zpráv

Klatovští odchovanci obléknou nejcennější dres

03.04.2018 12:04

Odchovanci klatovského hokeje se dostali do nominací reprezentačních výběrů. Do výběru U16 se dostal Sebastian Malát. Ve výběru U17 se představí Radek Mužík. V ženském ''áčku'' se představila Veronika Lorencová.

Schůze fanoušků s bowlingem

02.04.2018 12:04

V sobotu 7. dubna od 17:30 v prostorách bowlingu klatovské Střelnice proběhne členská schůze Fanklubu HC Klatovy. Ihned po schůzi bude následovat tradiční turnájek v bowlingu o hodnotné ceny. Těšíme se na vaši účast, kterou prosím vzhledem k omezené kapacitě nahlaste Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721977839. Na schůzi jsou zvaní všichni příznivci klatovského hokeje.

Noví hráči na soupisce

09.02.2018 12:02

V průběhu ledna přibyli na soupisku následující hráči: David Kvasnička, Matěj Chalupa, Petr Kodýtek, Matyáš Kantner, Štěpán Hanzlík, David Markov, Vojtěch Kovařík, Martin Červenka, Vít Reitspies, (všichni střídavé starty z HC Škoda Plzeň), Daniel Prokop, Kryštof Krs (oba ze staršího dorostu), Petr Tejral (střídavé starty z HC Slavia Praha) a brankář Václav Šlajs. Z EV Lindau se po měsíční zkoušce vrátil Filip Kokoška.

Drůbežářský závod Klatovy a.s. se stává významným partnerem našeho klubu

02.02.2018 12:02

Novým partnerem hokeje v Klatovech se stává Drůbežářský závod Klatovy a.s.. DZ Klatovy je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobce uzenin v České republice. V loňském roce tato společnost oslavila jubilejních 50 let své existence. Díky nejmodernějším světovým technologiím a oceňovaným výrobkům se řadí ke špičce českého masného i uzenářského průmyslu a směle tak konkuruje i potravinářským závodům v zemích EU. Vysokou kvalitu technologií výroby a hygieny dokládá řada certifikátů a ocenění, např. KLASA nebo Regionální potravina. Věříme, že tímto byla zahájena vzájemně výhodná a dlouhodobě úspěšná spolupráce.

Fotky z týdne hokeje

28.01.2018 12:01

Fotagrafie ze sobotní akce týden hokeje, naleznete v sekci fotogalerie.

Klatovská teplárna a.s. se stala novým partnerem klubu

05.01.2018 12:01

Novým partnerem hokeje v Klatovech se stala společnost KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. Tato městská společnost s více jak čtyřicetiletou tradicí spolehlivě dodává tepelnou energii pro vytápění a ohřev teplé vody jak průmyslovým podnikům v našem městě, tak klatovským domácnostem, kterých je v současné době více než čtyři tisíce. Na základě dlouholetých odborných zkušeností zaměstnanců Klatovské teplárny, společnost nabízí také pomoc při řešení problematiky spojené se zásobováním tepelnou energií firmám a občanům města Klatovy. Věříme, že tímto byla zahájena vzájemně výhodná a dlouhodobě úspěšná spolupráce.

POZOR!! Základna je zpoplatněna!!

03.01.2018 12:01

Na základě rozhodnutí výboru HC Klatovy ze dne 14.12. 2017, byla základna zpoplatněna. Vybírat se bude 300 Kč měsíčně (8 tréniků měsíče, cena 1 tréninku vychází na 37,50 Kč) a to od 6.1. 2018. Vybrané prostředky budou použity na nákup výstroje a odměny pro trenéry.

Pro fanoušky

06.12.2017 12:12

Od utkání dne 6.12.2017 s HC Nymburk bude v prodeji zlevněná sezónní vstupenka 2017 - 2018 za 200.- , vzhledem ke zbývajícím 9 domácím utkáním ušetříte 360 .- tak neváhejte a zakupte si zlevněnou sezónní vstupenku jíž při dnešním zápase.

Při domácích zápasech fandíme slušně

30.11.2017 11:11

Všechny naše věrné fanoušky tímto žádáme, aby na domácích zápasech fandili slušně a s respektem k soupeři i rozhodčím. Do Soutěžního a disciplinárního řádu ČSLH se totiž nově dostaly podmínky vedené jako „fandíme slušně“ (aneb chceme rodiny s dětmi na stadionech) a v praxi to vlastně umožňuje ze strany delegátů a disciplinární komise trestat jednotlivé kluby za nevhodné chování vlastních fanoušků. Zakázány jsou hanlivé, pohoršující, urážlivé, provokující, zesměšňující nebo ponižující posunky, gesta a pokřiky vůči soupeřům i rozhodčím. Všem děkujeme za respektování.

Pondělí utkání v Písku je zrušeno

19.08.2017 12:08

Pondělí utkání, které měli klatovští odehrát v Písku je na žádost Klatov zrušeno.

1 2 3 4 5 6 7 > >>