Akce Pojď hrát hokej opět v Klatovech

Napsal: redakce 15. 1. 2019

V sobotu 26.ledna 2019 od 13.00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení, jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Klatovy ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na klatovském zimním stadionu jíž šesté kolo této náborové akce, v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek v podobě dresu s novým logem české reprezentace a celou řadu upomínkových předmětů. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, možnost zapůjčení přímo na místě, ( u p. Radka Mužíka telefon 736 640724 , nebo p. Zdenka Kuchaře , telefon 721359255 ).

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne příležitost, seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj. Rodiče zde získají podrobné informace, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. V tomto kole jsme se zaměřili na základní školy i mimo klatovský okres.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje u Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj Vám sdělíme při registraci.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po celé České republice. V Klatovech díky dosavadním ročníkům od října 2016 „ prošlo „ touto akci cca 200 dětí a celá řada z nich už dnes hraje hokej v řadách HC Klatovy, v mužstvech první, druhé nebo i třetí třídy. Přijďte a nebudete litovat času, který věnujete svým ratolestem, který by jinak strávili i počítače nebo tabletu. Těšíme se na Vaši účast a přejeme příjemně strávené odpoledne. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy