KLATOVSKÝ PATRIOT HC KLATOVY 1928

Napsal: Redakce 26. 9. 2023
Pro letošní hokejovou sezónu můžete využít speciální nabídku klubu a stát se hrdým KLATOVSKÝM PATRIOTEM! Staň se navždy součástí historie klubu! Připravili jsme pro své fanoušky další možnost, jak dát s hrdostí najevo svou klubovou příslušnost a současně podpořit budoucnost klatovského hokeje. Přidejte se k nám!

Projekt KLATOVSKÝ PATRIOT vznikl pro podporu klubu, který je tady už od roku 1928 a my ho chceme společně s Vámi nadále posouvat a zlepšovat podmínky pro všechny stávající hráče od těch nejmenších na základně až po muže, ale i pro ty budoucí a samozřejmě přinést i větší zážitek pro Vás pro naše fanoušky při návštěvě hokejových utkání. Klub se, proto rozhodl ještě více oslovit a vyjít vstříc svým fanouškům projektem – KLATOVSKÝ PATRIOT klubu HC KLATOVY 1928 se tak můžete stát i vy.

Jméno každého takového fanouška bude doživotně umístěno na ZDI KLATOVSKÝCH PATRIOTŮ na zimním stadionu (ZLATÁ EDICE), dále dostanete každý samolepku KLATOVSKÝ PATRIOT, kterou může umístit na své auto, provozovnu či kdekoliv jinde. Volit přitom můžete ze čtyř kategorií, které jsou rozdílné výší finanční podpory. Program pro fanoušky KLATOVSKÝ PATRIOT HC KLATOVY 1928 je rozdělen na 4 části – standardní, bronzovou, stříbrnou a zlatou edici. V případě, že se rozhodne někdo přispět částkou vyšší, bude vše řešeno individuálně.

Jste patriotem klatovského hokeje?

• Patriot miluje klatovský hokej a přeje mu jen to nejlepší.
  • Sdílí klubové hodnoty a je hrdý na červenobílé barvy.
  • Klatovský hokej by nikdy záměrně nepoškodil a nehanil jeho jméno.
  • Neuznává vulgární skandování, rasistické či národnostní nadávky a urážky jednotlivců.
  • Je členem týmu. Je oddaným příznivcem a má červenobílou ve svém srdci.
  • Je loajální klatovskému hokeji, věrný jeho barvám a hrdý na to, že podporuje HC Klatovy.

Varianty KLATOVSKÝ PATRIOT:

* Členem pouze fyzické osoby

Rozhodl jsem se, že chci být PATRIOTEM!

Pokud Vás tento projekt oslovil, karty Patriot můžete zakoupit v pokladně před každým utkáním A týmu mužů, případně nás můžete kontaktovat emailem (info@hc-klatovy.cz), nebo telefonicky na čísle +420 774 250 209 a karty Vám osobně doručíme (pouze po Klatovech).

DĚKUJEME ZA VAŠI VĚRNOST!