7.HC Kobra Praha1134:628

Přehled všech článků

10.11.2018

Dnes přijede nejútočnější mužstvo celé druhé ligy

Po týdnu dnes pokračuje druhá hokejová liga. Tým SHC Klatovy přivítá na svém ledě nováčka soutěže MOSTECKÉ LVI. Soupeř je nejofenzivnjším týmem celé druhé ligy, když jejich průměr vstřelených gólů se zastavil na čísle šest. K vidění tedy bude zajímavý sou

10.11.2018

Klatovy zlomily favorizovaného soupeře v prodloužení

Cenný skalp si připsali hokejisté SHC Klatovy v utkání šestnáctého kola. Na domácím ledě porazili silné mostecké Lvi 5:4 v prodloužení. Diváci mohli sledovat vyrovnané utkání, ve kterém domácí nejprve dvakrát vedli, pak hosté otočili vývoj zápasu, následn

04.11.2018

Hattrick Jiřího Uhlíka na Rodos nestačil

Ani tři přesné zásahy Jiřího Uhlíka nepomohli hokejistům SHC Klatovy v utkání na ledě Dvora Králové, kde prohráli 6:4. Utkání rozhodli domácí v úvodu poslední třetiny, kdy odskočili do vedení o čtyři góly. Hosté pak sice utkání ještě zdramatizovali, ale v

02.11.2018

Klatovy čeká dlouhá cesta do Dvora Králové

V sobotu dojde ve 2. lize opět na souboje mezi skupinami. Tým SHC Klatovy se tentokráte představí na ledě účastníka skupiny Střed ze Dvora Králové. Pohled na tabulku sice favoriuje hosty, ale nutno dodat že umíštění Dvora neodpovídá kvalitě kádru. K viděn

31.10.2018

Dnes na ledě Bíliny

Dnes pokračuje druhá hokejová liga. Tým SHC Klatovy čeká venkovní utkání, tentokráte se představí na ledě Bíliny. Bílinský stadion patří mezi velmi oblíbené, neboť klatovským barvám se v Bílině daří, vyjma jediného utkání ''v sestupové'' sezóně 2014/15 vž

31.10.2018

Béčko porazilo Třemošnou a drží třetí příčku

V neděli pokračovala Krajská liga svým pátým kolem, klatovské béčko se představilo opět na domácím ledě. Soupeřem jim byla nepříjemná Třemošná, se kterou si nakonec klatovská parta dokázala poradit a vyhrát 4:2. Utkání rozhodla lajna Vondryska-Čubam, Vizi

27.10.2018

Klatovy si připsaly páté vítězství v řadě

Na vítězné vlně se vezou hokejisté SHC Klatovy. Ti v dnešním utkání porazili nepříjemné Řisuty 5:3. Rozhodujcí byla druhá třetina, ve které domácí odskočili do vedení o čtyři branky, ve třetí třetině domácí polevili, ale i tak dovedli utkání do vítězného

26.10.2018

Zítra přijedou Řisuty vedené olympijským vítězem Martinem Procházkou

Páté vítězství v řadě si budou chtít připsat hokejisté SHC Klatovy. V rámci třináctého kola na svém ledě přivítají nevyzpytatelné Řisuty. První vzájemné utkání ve Slaném vyhrály Řisuty 3:0. Takže domácí mají svému soupeři co vracet. Utkání začne v 17.30 h