8.HC David servis České Budějovice37:143
10.SC Kolín36:110

Přehled všech článků

22.09.2017

Zítra přijede Písek s Jonášem Štekrem v zádech

Po deseti dnech se půjde v Klatovech opět na druholigový hokej. Domácí hokejisté budou hostit v rámci třetího kola nedaleký Písek. Půjde o souboj týmů, kteří nebyli v úvodu soutěže zrovna úspěšní. Pikantní náboj bude mít utkání pro píseckého brankáře Joná

16.09.2017

Klatovy v Pelhřimově šestkrát inkasovali a vracejí bez bodů-

Nepovedené utkání mají za sebou hokejisté Klatov. Ti v rámci druhého kola prohráli na ledě Pelhřimova 6:2. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které domácí odskočili do tří brankového trháku, který už v klidu pohlídali.

15.09.2017

Druhé kolo nabídne reprízu osmifinále

Druhým kolem pokračuje o víkendu druhá liga. Klatovské hokejisty v něm čeká první venkovní utkání. Jejich cesta je zavede do Pelhřimova, kde se postaví tamním Ledním Medvědům. Oba soupeři se potkali v posledním Play off, ve kterém se z postupu radovaly K

13.09.2017

Z nezáživného utkání, braly Klatovy dva body

Sice ''jen'' za dva body, ale i tak vítězný vstup do sezóny zaznamenali hokejisté Klatv. Ti v úvodním zápase nového ročníku druhé ligy zdolali Nymburk 2:1 po nájezdech. Klatovští mohou litovat zahozených šancí, zejména v první třetině. Spolehlivý výkon v

11.09.2017

Klatovy vstoupí do sezóny proti Nymburku

A je to tady ve středu startuje druhá hokejová liga. Klatovy do ní vstoupí domácím utkáním proti Nymburku, se který se utkají poprvé od ledna 2016. Pro Klatovy to bude zvláštnísezóna, neboť se nacházejí ve skupině střed, kterou hráli naposledy v sezóně 20

08.09.2017

Program mládeže HC Klatovy o víkendu

Hokejové soutěže odpočítavají hodiny do svého startu, vyjímkou nejsou ani ty mládežnické. Do svých soutěží vstupuje i mládež HC Klatovy v akci budou oba dorosty a obě žákovská mužstva. Jejich program je níže.

04.09.2017

Plzeň načepovala Klatovům jedenáctku

Extraligový celek Plzně téměř v plné sestavě (chyběl Kadlec) viděli diváci v neděli v Klatovech. V rámci spolupráce se oba celky utkali v rámci přípravy na novou sezónu. Utkání, které se hrálo před solidní diváckou kulisou skončilo výhrou extraligistů 11: