7.HC Draci Bílina2894:16820

Přehled všech článků

15.01.2019

Akce Pojď hrát hokej opět v Klatovech

V sobotu 26.ledna 2019 od 13.00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení, jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Klatovy ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na klatovském zimním stadionu jíž šesté kolo

12.01.2019

Desátou výhru v řadě trefil v nájezdech David Michel

Desátou výhru v řadě si připsali hokejisté SHC Klatovy. Ti dnes vyhráli na ledě dalekého Trutnova 2:1 po nájezdech. Klatovští se v úvodní periodě dostali v přesilovce do vedení, ale domácí vyrovnali pět minut před koncem. V nájezdech byl pak jediným úspěš

03.01.2019

Klatovy zvládly přestřelu v Mostě

Doslova v přestřelku se proměnil zápas v Mostě. Tu zvlády lépe hokejisté SHC Klatovy, když vyhráli 8:5. Tímto vítězstvím odskočili na druhé pozici Mostu už na rozdíl třinácti bodů. Domácí premiéra v novém roce čeká tým SHC v sobotu, kdy přijede Dvůr Králo

20.12.2018

Klatovy přehrály poslední Bílinu a pokračují ve vítězném tažení

Šesté vítězství v řadě si připsali hokejisté SHC Klatovy. Ti ve včerejším utkání přehráli poslední Bílinu poměrem 6:1. Vítězství je to zasloužené, neboť klatovští byli lepším týmem. Utkání ozdobili gesto FAIR PLAY, když hostujcí hráč odvolal trest pro sou

15.12.2018

Adam Beran vynuloval Kolín a Klatovy berou tak další body

Další vítězství na své konto si připisují hokejisté SHC Klatovy. Ti v dnešním utkání porazili nepříjemný Kolín. Vítězství je to zasloužené, neboť domácí byli v utkání lepším týmem. Své góly rovnoměrně rozdělili do každé třetiny. Druhou nulu v sezóně si př

06.12.2018

Klatovy skolily také lídra své skupiny

Parádní utkání viděli diváci kteří včera zavítali na utkání klatovských hokejistů. Ti porazili v dramatickém zápase suveréna skupiny Sever ze Sokolova 4:3 a to i přesto že v utkání prohrávali již 0:2. Rozhodnutí přišlo až v závěru, kdy v přesilovce prosad