6:2
(2:1 | 2:0 | 2:1)
2. kolo - 16.9.2017 18:00:00
Zimní stadion Pelhřimov

Branky a nahrávky: 5. Kasalý F. (Votápek), 13. Kopic (Vysloužil, Plachý), 28. Vysloužil (Plachý, Kubát), 29. Hájek (Martin Hadrava), 47. Kopic (Vysloužil, Port), 48. Plachý (Vysloužil, Kopic) – 13. Vracovský (Pacanda, Kaňák), 44. Jonák (Uhlík) Rozhodčí: Barek - Laczko, Křivohlavý. Vyloučení: 5:7, využití: 3:0, v oslabení: 0:0.

Sestava domácí:  Hamalčík (Šoustal) – Adam, Kohút, Hájek, Svoboda, Port, Kubát, Kalenda, Rudy, Srdínko, Hadrava Marek, Plachý, Kopic, Vysloužil, Kaminsky, Votápek, Šulák, Hadrava Martin, Kasalý F.
Sestava hosté:  Sochůrek (Plánička) – Leština, Walter, Kaňák, Slavík, Houfek, Kubík, Uhlík, Topinka, Jonák, Vracovský, Pacanda, Vlček, Vondrák, Němec, Piovarči

Úvod zápasu patřil Klavům. Ve 2. minutě pálil tvrdě Vlček, ale trefil jen připraveného Hamalčíka. V 5. miutě se domácí dostali do vedení, když se z dorážky prosadil Kasalý. V 9. minutě se k zakončení dostal Vlček, ale domácí brankář byl opět bezchybný. Ve 12. minutě byl vyloučen Pacanda. Domácí přesilovku využili, když se po přihrávce zpoza branky prosadil Kopic. Hosté však bleskově odpověděli, když Hamalčíka prostřelil Vracovský. Ve 14. minutě jel sám na Sochůrka Plachý, ale minul branku. Neujala se ani střela Topinky o dvě minuty později. V závěru prvního dějství se k zakončení dostal Jonák, ale branku netrefil.

V úvodu prostřední periody si hosté zahráli přesilovku, ale využít ji nedokázali. Ve 24. minutě se z uhlu neprosadil Hadrava. Ve 26. minutě byl vyloučen Walter, ale domácím se přesilovka nevyvedla. Těsně před návratem Waltera na led byl vyloučen Slavík. Tuto přesilovku již domácí využili, zásluhou vysloužila. A netrvalo to dlouho a domácí vedli o tři góly, ranou od modré se prosadil Hájek. Ve 32. minutě hráli hosté přesilovku, o chvíli později z toho byla dvojnásobná přesilovka, ale ani to ke snížení hostů nepomohlo. Ve 37. minutě měl velkou šanci Plachý, ale Sochůrka nepokořil. Ve 39. minutě zkusil Hamalčíkovu pozornost Topinka, domácí brankář byl připraven.

Ve 44. minutě se hosté dočkali snížení, když se z před brankového prostoru prosadil Jonák. Ve 47. minutě to bylo znovu o tři branky, když Sochůrka prostřelil Marek Hadrava a využil tak zakrytého výhledu brankáře. O minutu později dali domácí další gól, když se bekhendem prosadil Plachý. V 52. minutě se nepřesnou střelou prezentoval Kasalý. O dvě minuty později pálil v oslabení Hadrava, ale Sochůrek byl pozorný. Na druhé straně si Hamalčík poradil s pokusem Topinky. V 59. minutě v oslabení zahrozil Vracovský, ale v zakončení by byl hodně nepřesný.