0:2
(0:0 | 0:1 | 0:1)
15. kolo - 18.11.2017 17:30:00
Zimní stadion Klatovy

Branky a nahrávky: 36. Blažek (Matušík, T. Černý), 57. Blažek (Matušík, Heřman). Rozhodčí: Horňáček - J. Mertl, Samuel. Vyloučení: 2:5, využití: 0:0. v oslabení 0?0. Diváci 290.

Sestava domácí:  Sochůrek (Plánička) – Houfek, Walter, Polívka, Marcel, Mrázek, Leština – Uhlík, Topinka, Pacanda, Tulačka, Vracovský, Kokoška, Vlček, Němec, Bouček.
Sestava hosté:  D. Novák (M. Novák) – Košař, Havran, K. Černý, T. Černý, Raiteman, Dvořák, Duben , Pípal – Heřman, Rousek, Seidl, Matušík, Urbanec, Blažek, Pechánek, Březina, Kadilák, Škrdleta.

Lépe do utkání vstoupili hosté , a už ve 2. minutě musel potvrdit své kvaality Sochůrek, proti pokusu Březiny. V 5. minutě zneškodnil Soichůrek nejprve pokus Březiny a následně si poradil i s dorážkou Heřmana. V 10. minutě vytvořili domácí závar před Novákem, ale ten tlaku odolal. Ve 12. minutě se v obrovské šanci zjevil Uhlík, Novák mu však gólovou radost sebral parádním zákrokem lapačkou. O dvě minuty později měl velkou šanci Blažek, ale ležícího Sochůrka nepřekonal. V 15. minutě měli domácí možnost trestného střílení, ale Kokoška při zakončení ani netrefil branku. V 17. minutě se předvedl Sochůrek, když parádním zákrokem zneškodnil pokus Seidla.

Ve 24. minutě našel Matušík najíždějcího Seidla, ale ten šancí pohrdl. Ve 28. minutě vyjel zpoza branky Vracovský, ale Novák nepřekvapil. Ve 31. minutě se za domácí obranu dostal Urbanec, ale při zakončení přestřelil branku. Ve 36. minutě šli hosté do vedení, když se nad Sochůrkovo rameno trefil Březina. Ve 39. minutě mohl vyrovnat Pacanda, ovšem branková konstrukce byla proti změně stavu.

Ve 45. minutě si Novák poradil s nahozením Pacandy. Neujal se ani střelecký pokus Vracovského. V polovině posledního dějství měl vyrovnání na hokejce Topinka, ale Novák se předvedl povedeným zákrokem. Na druhé straně se z dobré pozice neprosadil Seidl. Neujal se ani pokus Urbance. V 57. minutě hosté dali domácím mat, když se do horní růžku trefil Březina. Domácí se snažili s utkáním ještě něco udělat, ale výraznější šanci si vytvořit nedokázali, Nepomohla tomu ani minutová hra bez brankáře.