5:6p
(1:3 | 2:1 | 2:1)
31. kolo - 3.2.2018 17:30:00
Zimní stadion Klatovy

Branky a nahrávky: 15. Houfek (Uhlík, Topinka), 24. Kovařík (Mrázek, Topinka), 37. Topinka (Houfek), 42. Topinka (Kubeš, Slavík), 48. Uhlík (Topinka, Polívka) – 11. Vala (Endál, Milfait), 14. Kuchta (Semrád), 20. Semrád (Endál), 26. Kulhánek (Milfait), 56. Přidal (Endál), 61. Třetina (Endál, Kuláhnek). Rozhodčí: Šindel – Sedláček, Vavruška. Vyloučení: 7:4 navíc Kulhánek 10OT (nesp.), Šmíd 5+OK (ZHK), Semrád 10OT (nesp.). Využití: 2:2. V oslabení 0:0, Diváků 278

Sestava domácí:  Sochůrek (Plánička) – Houfek, Polívka, Slavík, Čechura, Mrázek, Bouček – Kubeš, Toúinka, Uhlík, Tejral, Vlček, Markov, Kovařík, Reitspies, Červenka, Prokop, Vondrák, Krs.
Sestava hosté:   Novák (Marek) – Semrád, Šmíd, Vala, Kulhánek, Lacina, Kříž, Balgalvins, Přidal, Milfait, Endál, Voříšek. Třetina, Šuhaj, Chlubna, Kuchta, Kozlík, Beneš, Ludvík.