2.SKLH Žďár nad Sázavou00:00
3.Fanklub HC Klatovy00:00

33. kolo - 10.2.2018 17:30:00
Zimní stadion Klatovy

Branky a nahrávky: 12. Kvasnička (Kodýtek), 25. Uhlík (Topinka, Pour), 26. Kantner (Vracovský, Kodýtek), 27. Kodýtek, 50. Vracovský (Kodýtek, Kantner) – 21. Raiterman (Tesař), 43. Seidl (Heřman), 44. Doktor (Blažek). Rozhodčí: Micka – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 4:3, využití: 1:1, v oslabení: 1:0

Sestava domácí:  Sochůrek (Plánička) – Houfek, Slavík, Kaňák, Kvasnička, Sysel, Polívka – Topinka, Uhlík, Pour, Vracovský, Kodýtek, Kantner, Vavřička, Chalupa, Pacanda, Roubal, Kokoška, Vlček.
Sestava hosté:  Novák (Klestil) – Tesař, Havran, K. Černý, Kacyňa, Dvořák, Duben, Raiterman – Blažek, Heřman, Seidl, Matušík, Šulek, Pechánek, Doktor, Březina, Pastyřík.

Úvod zápasu byl jasně v režii Klatov. Domácí hráčí ostřelovali hostujcí branku, ale hosty držel spolehlivě chytajcí Novák. Domácí se prosadili až ve 12. minutě, když se v přesilovce přesnou ranou prezentoval Kvasnička. Zbytek třetiny měl stejný průběh, jako první polovina úvodní peridoy. Hosté se v první třetině zmohli pouze na dvě střely.

Vstup do druhé třetiny se povedl hostům, když se z dorážky prosadil Raiterman. Ale to bylo na delší čas od hostů vše z jejich zahrádky. Už ve 25. minutě potrestal chybu Nováka Uhlík.  O minutu později se nad lapačku golmana Kohoutů trefil Kantner. Ve 27. minutě ujel hostům v oslabení Kodýtek a překonal Nováka. V polovině zápasu se podelší době osmělili hosté, ale domácího gólmana nepřekonali. Ve 34. minutě se předvedl Novák, když předvedl nelidský zákrok proti Kodýtkovi. Ve 37. minutě se do sebe pustili Slavík se Seidlem.

Úvod třetí periody domácí totálně zaspali, nejprve se prosadil Seidl a o necelou minutu později se mezi betony Sochůrka trefil Doktor. Hosty vstřelené branky nekoply, ale domácí hráli pozorně z obrany a měli v brance pozorného Sochůrka. Navíc deset minut před koncem zápasu, se po Kodýtkově pasu prosadil Vravovský a vrátil klid na domácí hokejky. Domácí už pak pouze kontroloali vývoj utkání.