Po vyrovnaném zápase s Pískem si připisujeme 2 body za vítězství v prodloužení.

Napsal: | JS 18. 11. 2019
Vyrovnanému zápasu s Pískem dominovali oba brankáři. Domácí měli nakročeno k hubenému vítězství, jenže Jihočechům se tři a půl minuty před koncem třetí třetiny podařilo vyrovnat. Klatovy tak vybojovaly bonusový bod až v prodloužení. Nejlepším hráčem domácího týmu byl vyhlášen brankář Kristián Kolář, který si odnesl tradiční cenu od našeho sponzora MASO WEST. Výherci divácké soutěže si odnesli ceny od firmy ILV s.r.o a Produkty z Jižní Afriky.
16.11.2019
2:1p
(0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
IHC Písek

30. Roubal (Reitspies), 64. Hasman (Kolda, Slavík) – 57. Matějka (Bednařík, Hanus)

SHC Klatovy: Kolář (Čech) – Slavík, Houfek, Leština, Sysel, Šiler, Štěpánek, Leština, Walter – Mužik, D. Roubal, Kolda, Hasman, Uhlík, Procházka, Hajšman, Matiášek, Reitspies, Tulačka, Vávra

IHC Písek: Hamalčík (Štrobl) – Košař, Houdek, Růžek, Šaršok, Hanus, Turek, Tintěra, Arnošt, Strnad, Bednařík, Rod, Matějka, Volf, Karbulka, Paule, Krýner, Novák

Ohlasy trenérů

Michal Straka: V prvních dvou třetinách jsme tam měli řadu šancí, mnoho přečíslení dva na jednoho a podobně. Bohužel jsme vstřelili jen jeden gól a udrželi hosty ve hře. A to se ukázalo v závěrečné třetině. Písek vycítil šanci, my naopak byli nervózní a dost nepřesní. A čtyři minuty před koncem inkasovali. Naštěstí jsme v prodloužení udeřili my a doma vybojovali velmi cenné dva body.