Radek Kampf přebírá tým mužů

Napsal: Redakce 8. 9. 2023
V letošní sezóně bude hlavním trenérem našeho družstva mužů zkušený trenér Radek Kampf, který již v našem klubu působí několikátou sezónu u mládežnických kategorií.

Radek Kampf jako hokejista odehrál 349 utkání v nejvyšší domácí soutěži, vstřelil 94 branek. V sezóně 1991/1992 byl jednou z klíčových osobností týmu. Radek Kampf, byl součástí obávané plzeňské zbraně, tria Volák-Martin Straka-Kampf. Ve 28 zápasech nasbíral 31 bodů za 10 gólů a 28 asistencí. V této sezoně byl i členem hokejové reprezentace, ale vážná dopravní nehoda mu prakticky ukončila reprezentační kariéru a hodně ovlivnila i tu hokejovou.

Rodák z Litoměřic se chtěl i po ukončení hráčské kariéry pohybovat v hokejovém světě. Stal se tedy trenérem v Plzni. Zde koučoval s velkými úspěchy plzeňské mládežnické kategorie, a i v několika sezonách působil u A týmu mužů. Cizí mu není ani trénování národních mládežnických kategorií. Během své trenérské kariéry působil ještě v MOTORU ČESKÉ BUDĚJOVICE a v prvoligové KADANI.

A Team

Krajská liga, taky liga

schedulevčera

KLATOVSKÝ PATRIOT HC KLATOVY 1928