Béčko hokejových Klatov ochutnalo desítku

Napsal: Václav Nauš 14. 12. 2019
Až v jedenáctém zápase sezony hokejisté klatovského béčka nebodovali. Klatovští v rámci dalšího kola společné ligy Karlovarského a Plzeňského kraje zavítali do Chebu, kde změřili síly s tamním Stadionem.

A rychle prohrávali. Na začátku čtvrté minuty se totiž prosadil domácí Hlavatý. V čase 15:29
přišla první, a jak se později ukázalo, také poslední klatovská chvilka. Po pobídce Valečky skóroval Krs a vyrovnal na 1:1.

Vyrovnaný stav ale netrval dlouho. Přibližně za minutu vrátil domácímu týmu vedení přesnou trefou Troška. Výsledkem 2:1 také skončila první třetina. Prostřední část a třetí periodu si Klatovští za rámeček nedají. Ačkoliv do Chebu odjeli v plné síle, výborně hrajícímu domácímu celku nestačili a nakonec padli 1:10. V čele tabulky Krajské ligy jsou Domažlice, které deklasovaly Tachov 11:3. A právě Chody se klatovské béčko utká již tuto neděli doma od 17.45 hodin.