Béčko nadělilo Čertům z Ostrova

Napsal: Václav Nauš 5. 2. 2020
V rámci devatenáctého kola zajížděli hokejisté klatovského Béčka na led posledních Čertů z Ostrova. V zápase potvrdili roli favorita a zvítězili v celku jednoznačně.

Domácí Čerti vstoupili do utkání aktivně a v první třetině obraz hry neodpovídal rozdílu, který je mezi oběma mužstvy v tabulce. Klatovští tomu napomohli vlažnějším přístupem. Přísnější měřítko snesl pouze Dědičv brance, který hosty v této části podržel.Aktivita domácích opadla po dvou slepených brankách Čubana s Vondryskou z poloviny třetiny. V závěru sice domácí v přesilové hře snížili, ale ihned po rozehrání vrátil dvoubrankový náskok hostům Vizinger.

Klatovští ve druhé třetině opět polevili, vypracovali si sice řadu šancí, ale v koncovce nebyli dostatečně důrazní.

Ve třetí třetině bylo vidět, jak domácí odpadají a čím dál tím více se projevovala kvalita na straně hostí. Klatovským se podařilo protrhnout střeleckou smůlu a navýšili své vedení.

Další zápas sehrají klatovští doma, v neděli 09.02.2020 17:15 přivítají Třemošnou.

A Team

Ve středu poprvé doma!