Béčko porazilo Mariánské Lázně

Napsal: Václav Nauš 27. 11. 2019
V rámci zápasu desátého kola krajské ligy přivítali hokejisté klatovského Béčka soupeře z Mariánských Lázní. Hosté se sice rychle ujali vedení, ale Klatovští poté ukázali svou sílu. Zápas otočili a upevnili si první místo v průběžné tabulce.

Úvod utkání klatovští hráči podcenili. Do zápasu vstupovali s vědomím, že nastupují proti předposlednímu celku tabulky, který navíc přijel pouze s dvěma pětkami. S elánem hrající hosté tak z ojedinělé akce vstřelili v úvodu třetiny branku a ujali se vedení. Klatovští nenechali nic náhodě. Během necelé minuty vyrovnal Babka a díky dvěma slepeným gólům Kuželíka s Krsem z poloviny třetiny zápas otočili. Po dalších zásazích Čubana s Pitlem zápas definitivně zlomili.

Od druhé třetiny se zápas dohrával jen z povinnosti. Hosté odpadli fyzicky a jedinou otázkou bylo, kde se zastaví celkové skóre.

V dalším kole zajíždějí klatovští do Tachova - v sobotu 30.11.2019 od 18:45 v Tachově.