Béčko zvládlo souboj o první místo

Napsal: Václav Nauš 11. 11. 2021
V rámci sedmého kola Krajské ligy se na klatovském ledě odehrál souboj o první místo průběžné tabulky. Domácí měli mírně navrch a díky vítězství se posunuli do čela tabulky.

Hráči obou mužstev přistoupili k zápasu odpovědně a od úvodní minuty hráli především ze zabezpečené obrany. Šancí na obou stranách bylo k vidění minimálně, ale i přesto se dokázali domácí prosadit – hostující obrana nechala dvakrát příliš prostotu mezi kruhy Vizingerovi.

Úvod druhé třetiny patřil hostům. Přidali na pohybu a zásluhou Koce snížili. To jim vlilo nové síly a dokázali si připravit několik vyložených šancí. V brankovišti ale opět kraloval Rück. Postupemmmm času tlak hostů upadal a v závěru třetiny přidal důležitý gól domácích Kubeš.

Hosté se ale nenechali zlomit a v úvodu třetí třetiny v přesilové hře opět snížili na rozdíl jediné branky. Poté ale hru zbytečně otevřeli a vzápětí inkasovali z hole Vondrysky. Stejný hráč přidal další branku v polovině třetiny. Poté se zápas již dohrával.

V dalším kole zajíždějí klatovští do Chebu s tamním „B“ týmem se utkají v sobotu 13.11 od 19:45.