Bitvu rezer vyhráli klatovští

Napsal: Václav Nauš 1. 10. 2021
Hokejisté klatovského Béčka vstoupili do nové sezony vítězně. V rámci souboje rezervních týmů porazili Sokolov „B“.

Úvod utkání byl opatrný z obou stran. Klatovští hráči nenastoupili v kompletní sestavě, tak se soustředili na hru v obranném pásmu. Na domácích bylo zase znát, že se jedná o první zápas sezony. Hra byla plná nepřesností na obou stranách a příliš šancí nepřinesla.

Ve druhé třetině měli mírně navrch klatovští. Vypracovali si několik dobrých střeleckých příležitostí a dvě z nich proměnili. V úvodu třetiny přišla vhod branka Krse, která dodala potřebný klid na hostující hokejky. V závěru pak vedení pojistil Kubeš.

Ve třetí třetině si hosté hlídali své vedení. Hráli ze zabezpečené obrany s cílem hlavně neinkasovat. Toto se jim dařilo až do samého závěru. Pět minut před koncem snížil domácí Petrov. O závěrečný tlak se domácí připravili sami faulem. Klatovští využili nabídnutou přesilovku a zásluhou Čubana opět odskočili na rozdíl dvou branek. Domácím se sice vzápětí podařilo opět snížit, ale více jim zkušeně hrající hosté nepovolili.

V dalším kole se představí klatovští na domácím ledě. V sobotu 2.10. hostí od 16:30 Tachov.

Rozpis zápasů nadstavbové části

schedule10. 1. 2023

PF 2023

schedule31. 12. 2022

Spengler Cup s klatovskou stopou!

schedule27. 12. 2022
A Team

Týden plný hokeje je tady!

schedule12. 12. 2022
A Team

ZÁPAS S VRCHLABÍM ODLOŽEN!

schedule2. 12. 2022
Mládež

Výuka bruslení dětí z mateřských škol

schedule30. 11. 2022