HC Klatovy hledá redaktory pro klubový web a sociální sítě

Napsal: Redakce 10. 6. 2021
Pro novou sezónu, hledáme posily pro oficiální web HC Klatovy. Rádi bychom rozšířili náš redakční tým těchto stránek i sociálních sítí našeho klubu. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a časovou flexibilitu.

Novému členovi redakce www.hc-klatovy.cz nabízíme přivýdělek, akreditaci na zápasy a ojedinělou příležitost práce pro svůj oblíbený klub. Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu, případně pomoc se správou sociálních sítí související se zápasy všech kategorií HC Klatovy – zejména hledáme redaktory s chutí podílet se na zpravodajství z utkání, tvorbě rozhovorů nejen s hráči a obsahu pro sociální sítě klatovského klubu.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně. Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na e-mail info@hc-klatovy.cz.