Hokejová přípravka HC Klatovy v sezóně 2019/2020 očima trenérů

Napsal: redakce 8. 5. 2020
Je sobota nebo neděle časně ráno. Na parkoviště našeho zimního stadionu v Klatovech se sjíždí větší množství aut a z nich vystupují, vyskakují Ti, kterým bude za chvilku patřit rezervovaný čas na naleštěném ledě. Ti nejmenší, bruslaři, možná budoucí hokejisté. Za pár minut začne hokejová přípravka HC Klatovy.

Tak tohle jsme zažívali víkend co víkend od počátku měsíce září 2019 do března 2020. Během hokejové sezóny 2019/2020 jsme v přípravce absolvovali 53 tréninkových jednotek po 60 minutách. Zapsáno bylo 65 dívek a chlapců, kteří byli rozděleni do tří výkonnostních a věkových skupin. Každou skupinu vedl hlavní trenér se svými asistenty. U nás konkrétně pravidelně docházelo 8 - 9 trenérů. Docházka malých bruslařů, hokejistů byla po celou sezónu úžasná. Za to jim patří velký dík, ale hlavně jejich rodičům a prarodičům.

Kromě samotných tréninků zažili také všichni zúčastnění počátkem prosince čertovskou nadílku na ledě. V měsíci únoru 2020 si skoro dvacítka malých hokejistů ročníku narození 2014 a 2015 vyzkoušela první větší setkání s hokejem na turnaji přípravek v Plzni. Byli úžasní. Začátkem měsíce března došlo ještě na focení na ledě, které zorganizovala část rodičů, aby malí bruslaři měli památku na tuto sezónu přípravky HC Klatovy 2019/2020. Sezóna byla bohužel předčasně ukončena, díky opatřením v souvislosti s epidemií koronaviru vyhlášená vládou ČR již 8. března 2020.

Nevadí, příště bude jistě delší.

Ještě něco málo.

Pro malé bruslaře, malé hokejistky a hokejisty:

"Byli jste úžasní, těšíme se na další sezónu a těm, kteří již nastoupí do svých týmů, ať se jen daří a líbí."

Pro rodiče, prarodiče, tety a strýce a starší sourozence:

"Děkujeme Vám, že jste dokázali celou sezónu věnovat čas svým dětem a pravidelně a včas je přivézt na zimní stadion a dovolit nám, ty Vaše zlatíčka učit a trénovat. A pamatujte. Vždy se jen tleská a děkuje hráčům a těm, kterým se fandí. A to je velký omyl. Větší část toho potlesku vždy upřímně patří a bude patřit Vám, rodičům. Tak si ho vždy užijte a ukradněte pro sebe. Zasloužíte si ho. Bez rodičů to nejde. Díky i my tleskáme."

Trenéři HC KLATOVY, co se Vám věnovali.

Braňo Moravčík, Zdeněk Kuchař, Standa Kopáček, Roman Hejna, Milan Hoják, Vanda Krsová, Tomáš Vlasák, Pepa Skořepa a Radek Krs.

Pro trenéry:

"Dámo a pánové. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat a trénovat. Vždy si rád v dalších letech obuji brusle a s hrdostí s Vámi vyjedu na klatovský led."

Poděkování též patří paní Editě Otýsové z řad rodičů, za pomoc při organizaci čertovské nadílky a fotografování a dále Miroslavu Žákovi z výboru HC Klatovy, za pomoc při administrativě a akcích celé přípravky.

HC KLATOVY:

JSME TÝM. JÁ A MÉ SRDCE PRO TÝM.

Radek Krs, trenér HC Klatovy

https://www.klt.vesna.esports.cz/foto_klt/2020_01_7_5/IMG_4348.jpg

https://www.klt.vesna.esports.cz/foto_klt/2020_01_7_5/IMG_4495.jpg

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy