Klatovští ovládli souboj rezerv

Napsal: Václav Nauš 16. 11. 2021
V rámci osmého kola Krajské ligy mužů zajížděli hokejisté klatovského béčka na led předposledního Chebu. K zápasu odjížděli v neúplné sestavě bez řady opor. Na pozicích obránců vypomáhali útočníci a na předvedené hře to bylo znát. Nakonec ale potvrdili roli favorita a zvítězili.

Hosté přistoupili k zápasu velice laxně a domácí je dokázali potrestat dvěma slepenými góly v samém úvodu. Klatovští sice poté zabrali, ale proti houževnatě bránícím hráčům se těžko prosazovali. Dokázali sice vyrovnat skóre, ale obraz hry stále nevypovídal postavení obou mužstev v tabulce.

Do druhé třetiny vlétli hosté jako vyměnění. Hned v prvním střídání otočil skóre na stranu hostů Čuban. Hra se začala obracet a více ze hry měli najednou hosté. Postupem času přidali další branky a zápas dovedli do vítězného konce.

V dalším kole přivítají na svém ledě Třemošnou. Zápas se odehraje na ZS v Klatovech v sobotu 20.11 od 19:15.

Rozpis zápasů nadstavbové části

schedule10. 1. 2023

PF 2023

schedule31. 12. 2022

Spengler Cup s klatovskou stopou!

schedule27. 12. 2022
A Team

Týden plný hokeje je tady!

schedule12. 12. 2022
A Team

ZÁPAS S VRCHLABÍM ODLOŽEN!

schedule2. 12. 2022
Mládež

Výuka bruslení dětí z mateřských škol

schedule30. 11. 2022