Klatovy si zastřílely. V Písku vyhrály 8:1.

Napsal: Redakce 16. 2. 2020
V sobotu se Klatovský tým představil na Píseckém ledě.

Jako první otevřel střelnici domácí celek. Krále poslal do vedení Bednařík. Netrvalo to ani dvě minuty a Procházka vyrovnal na 1:1. Do konce první třetiny se hosté ještě dvakrát trefili a do šaten se šlo za stavu 1:3.

Prostřední periodu začali lépe Západočeši, když svůj druhý gól dal opět Procházka – 1:4. Ve 32. minutě se poprvé v této sezóně prosadil Leština – 1:5.

I Třetí třetina patřila už jen hostům, když v 58. minutě Krliš stanovil konečný stav na 1:8.

Branky a nahrávky: 8. Karbulka (Bednařík) – 10. Procházka (Krliš), 19. Přikryl (Houfek, Sysel), 20. Slanina (Houfek, Přikryl), 24. Procházka (Krliš, Reitspies), 32. Leština (Houfek, Krliš), 48. Přikryl (Slanina, Hajšman), 55. Roubal (Walter, Houfek), 58. Krliš (Roubal, Hanzlík)

IHC Králové Písek: Kříž (Štrobl) – Šafář, Bílek "A". Růžek, Sivek, Košař, Hanus "C", Turek – Krýner, Rod, Bednařík "A", Čížek, DiLisi, Karbulka, Bárta, Matějka, Arnošt, Egert, Novák

SHC Klatovy: Kuchař (Čech) – Houfek, Štěpánek, Leština, Sysel, Lokajíček, Walter "A" – Hanzlík, Roubal "C", Vávra, Krliš "A", Slanina, Procházka, Hajšman, Reitspies, Přikryl