Králové poraženi

Napsal: Redakce 23. 1. 2020
V sobotu 18.ledna odehráli klatovští svůj první domácí zápas v novém kalendářním roce. Soupeřem jim byl jihočeský tým IHC Písek, který se pohybuje na konci tabulky skupiny střed. Začátek zápasu tomu však neodpovídal a hosté se již ve 4. minutě ujali vedení.

Domácí tým, který se již delší dobu potýká se zraněními a tím i s nedostatkem hráčů, se však rychle vzpamatoval a vrátil se vyrovnávací střelou Procházky ještě v téže minutě zpět do zápasu.

Do konce první třetiny pak hostující gólman kapituloval ještě 3x a tak se do kabin po první třetině odcházelo za stavu 4:1 domácím hráčům přeci jen veseleji.

Ve střední části zápasu bylo k vidění mj. proměněné trestné střílení a další gól domácích, jeden gól hostí a jedna “infarktová” situace, při níž hostující obránce zastavil kotouč na vlastní brankové čáře a zastoupil tak svého gólmana.

Závěrečná třetina přinesla už jen jednu trefu domácích a zápas skončil za stavu 7:2.

Branky a nahrávky: 4. Procházka (Hajšman, Matiášek), 6. Matiášek (Šiller), 9. Hajšman (Reitspies, Šiller), 20. Hajšman (Matiášek, Houfek), 33. Sysel (Šiller, Hajšman), 35. Matiášek (TS), 44. Hasman (Hanzlík) – 4. Arnošt (Matějka, Hanus), 37. Rod (Novák, Tintěra)

SHC Klatovy: Kuchař (Brtník) – Štěpánek, Houfek, Leština, Sysel, Šiler – Hanzlík, Mužík, Procházka, Reitspies, Matiášek, Vávra, Hasman, Hajšman, Roubal.

IHC Králové Písek: Kříž (Štrobl) – Tintěra, Bílek, Najman, Sivek, Šafář, Hanus, Turek – Arnošt, Bednařík, Rod, Dilisi, Karbulka, Bárta, Matějka, Strnad, Egert, Novák.