PODPOŘTE SVŮJ KLUB

Napsal: Redakce 8. 4. 2020

Většina sportovních klubů se momentálně potýká s problémy, které přinesla současná “koronavirová krize”. Ty v některých případech, bohužel, vedou až k likvidaci týmů a oddílů. V návaznosti na to vznikají různé podpůrné akce a projekty a to nejen od klubů, ale i z řad jejich fanoušků a příznivců, kteří chtějí svým oblíbeným sportovcům alespoň nějak pomoci. Příkladem může být i gesto plzeňského fanouška a jeho sbírky. HC ŠKODA PLZEŇ | Obrovské gesto plzeňského fanouška! Založil transparentní účet Fanoušci Indiánům

Ani náš klub není vyjimkou. My jsme si v karanténě lámali hlavy, jakým způsobem oslovit vás, naše věrné fanoušky. A přicházíme s akcí na měsíc DUBEN, díky které může každý z vás pomoci klubu alespoň částečně zalepit rány vzniklé předčasným ukončením soutěže!

V průběhu sezóny jsme vám během zápasů představovali u prodejního pultu sortiment našeho FANSHOPU- např trička, šály, kšiltovky, kulichy. A právě na ně jsme teď dali slevu 100,- na kus! Koupí tak přispějete do klubové kasy a podpoříte tím svůj oblíbený klub v těchto nejistých časech.

Prodej tohoto zboží z našeho merchendisingu bude probíhat KAŽDOU STŘEDU v čase 16.00 - 18.00 hod. v prodejně M-HOCKEY na zimním stadionu. Připraveno bude prodejní okénko, aby byly dodrženy podmínky pro vaši bezpečnost.