Příbram poprvé poražena! A-týmu vystřelil bod navíc junior Malát.

Napsal: Redakce 1. 12. 2019
K L A T O V Y -

V domácím utkání A týmu Klatov s ambiciózním týmem z Příbrami bylo k vidění vše, co hokej může přinést. Přesilové hry, oslabení, šarvátky, souboje a na závěr nervy drásající prodloužení a nájezdy.

Do zápasu vstoupili hráči Klatov evidentně svázaní vědomím, že s Příbramí se jim letos nedaří. Nepřesné přihrávky, kostrbatý přechod do útočného pásma soupeře a nevyužité přesilové hry 5 na 4 i 5 na 3 tak přivedly zápas do prodloužení.

Po pauze, vzniklé technickou závadou na časomíře, pak museli dokonce domácí čelit přesilové hře soupeře 4 na 3, zapříčiněné nepřesným střídáním klatovské trojice.

V nájezdech pak byl gólman Kolář stoprocentní a úspěšným střelcem pouze domácí junior Malát, který si také odnesl cenu pro nejlepšího hráče zápasu na domácí střídačce.

FOTKY ZDE:

SHC Klatovy: Kolář (Čech) – Houdek, Houfek, Šiler, Slavík, Sysel, Walter – Malát, Adamec, Mužík, Roubal D., Reitspies, Vávra, Matiášek, Kolda, Hasman, Hajšman, Procházka

HC Příbram: Mičán (Čech) – Saňa, Grubner, Mašek, Straka, Holý Havlín, Rittig, Hlaváček – Panna, Josefus, Brzák, Šinágl, Rohlík, Chlouba, Čurda, Kolouch, Káník, Jindra.

Branky a nahrávky: 30. Matiášek (Malát, Kolda), 42. Kolda (Malát, Sysel), rozh. náj. Malát – 13. Panna (Josefus, Brzák), 46. Čurda (Kolouch)

Samostatné nájezdy:

1. série:

0:0 Kolouch (PRI)

0:0 Procházka (KLT)

2. série:

0:0 Šinágl (PRI)

0:0 Hasman (KLT)

3. série:

0:0 Čurda (PRI)

0:0 Matiášek (KLT)

4. série:

0:0 Panna (PRI)

1:0 Malát (KLT)

5. série:

1:0 Brzák (PRI)

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy