Přijďte na zimní stadion v Klatovech na akci Týden hokeje

Napsal: Žába 18. 9. 2019
V sobotu 28. 9. 2019 od 13:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

HC Klatovy ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Klatovech akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Zdeňka Kuchaře (telefon: 721 359 255) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde: https://www.pojdhrathokej.cz/page/default/e8316fce...

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej, koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Pozvánka na Pojď hrát hokej - Klatovy - září 2019

Video Pojď hrát hokej

https://www.dropbox.com/sh/y0e5e2ejwjw6vz2/AACD5xXFIZfcc7LZ_vqfylvia?dl=0&preview=30S_2019_PHH_1920_1080_50p_16_9.mp4


http://www.klt.vesna.esports.cz/foto_klt/AH4YWRow.jpeg

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy