Starší žáci HC Klatovy jsou ve výběru Plzeňského kraje

Napsal: Žába, Antonín Mařík 26. 12. 2019
Obránce mužstva starších žáků Martin Kalivoda a útočník Eliáš Kubový se již několikrát objevili ve výběru VTM (výběrový turnaj talentované mládeže) Plzeňského kraje.

Za tento výběr, který je složený z nejtalentovanějších hráčů Plzeňského kraje sehráli několik zápasů se soupeři výběrů Karlovarského kraje, kraje Vysočina a Jihočeského kraje. Zápasy jsem osobně sledoval a mohu říci, že si nevedli vůbec špatně! Šikovný Martin byl v zadních řadách rozhodně vidět a soupeř měl s jeho výbornou poziční hrou potíže. Stále se lepšící Eliáš se prosadil několika brankami. Nutno ještě připomenout, že v o rok mladším výběru se do kádru prosadili další dva členové mužstva starších žáků HC Klatovy obránci Petr Kocek a Jan Honzík. Doufám, že k těmto šikovným hokejistům se ještě někdo další přidá. Určitě by mohl do výběru nakouknout na příklad talentovaný brankář David Gerber, který si o tuto nominaci svými výkony v brankovišti rozhodně říká. Start ve výběru je pro hráče motivací pro další usilovnou práci v tréninkovém procesu i v mistrovských a turnajových zápasech.

Antonín Mařík - trenér starších žáků HC Klatovy

Mládež