Napsal: Redakce 14. 12. 2019
V sobotu na klatovský led přijeli ambiciózní táborští Kohouti.

Rozhovory

Zhodnocení utkání očima trenéra a nejlepšího hráče

Už od začátku první třetiny bylo jasné, že se zápas odehraje v rychlém tempu. Utkání začalo lépe pro domácí, když se v 15. minutě trefil Hasman. Díky zodpovědné obraně a pozornému Kolářovi se šlo po první dvacetiminutovce do šaten za stavu 1:0.

Ve 29. minutě Táborský Šulek dostal trest za nesportovní chování, kvůli nevhodnému komentáři, který byl směřován k hlavnímu arbitrovi. Domácí tak měli šanci zvýšit náskok na rozdíl dvou branek. Což ke konci přesilovky učinil Procházka a stav byl - 2:0. Ve 13. minutě za dva za sebou jdoucí tresty měli hosté dvouminutovou přesilovku pěti proti třem, kterou využil hostující kapitán Heřman 2:1.

Ve třetí třetině hosté chtěli zvrátit porážku na klatovském ledě, ale zodpovědná hra domácího celku jim byla překážkou. V 58. minutě Kohoutům nezbývalo nic jiného než hrát hru bez brankáře. Do odkryté brány pojistil výhru domácích Uhlík - 3:1. Branka 14 vteřin před koncem třetí třetiny už hostům nepomohla – 3:2.