Týden hokeje - Pojď hrát hokej

Napsal: Redakce 9. 1. 2024
Tradiční velký nábor Pojď hrát hokej v rámci projektu Týden hokeje je opět tady! HC Klatovy bude nové malé talenty hledat a vybírat ve středu 17. 1. 2024 od 16:00 hod. na zimním stadionu v Klatovech.

Zvány jsou všechny děti ve věku od 4 do 8 let, které si chtějí zkusit hokej, a to bez rozdílu umění bruslení! Účast na náboru je samozřejmě zdarma!

Velká náborová akce v rámci projektu Týden hokeje.

Pro všechny děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče.

Pro všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení!

Na zimním stadionu v Klatovech ve středu 17. ledna od 16:00 hodin.

Vezměte s sebou děti a dobrou náladu. Pokud disponujete základním vybavením (brusle, helma, rukavice) je to výhodou. Pokud nemáte základní vybavení, rádi vám jej na akci zapůjčíme! Můžete se obrátit na pana Pavla Čubana (telefon: 728 707 415) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Těšit se můžete na prezentaci práce s mládeží, prohlídku zázemí, modelový trénink již aktivních hokejových žáčků a samozřejmě také samotný trénink na ledě, aby si noví zájemci vyzkoušeli hokej na vlastní kůži.

Těšíme se na vás!

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po celé České republice a celkově už podvanácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem desítky tisíc dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy