V kombinované sestavě porazilo Béčko Třemošnou

Napsal: Václav Nauš 20. 11. 2019
V rámci devátého kola zajížděli hokejisté klatovského béčka do Třemošné. Zápasovou sestavu ovlivnila rozsáhlá marodka. V kombinované sestavě nakonec urvali hosté cennou výhru.

Klatovští nastupovali do zápasu s vědomím, že hrají pouze na dvě pětky. Úvod utkání byl z jejich strany opatrný. Hráli odpovědně z obrany a vyráželi do brejků. Šancí bylo minimum na obou stranách. Domácí v závěru prohospodařili dvojnásobnou přesilovku, která paradoxně nakopla hosty.

Dobrý pohyb si přenesli hosté do druhé třetiny. V úvodu třetiny byl faulovaný Kuželík a následné trestné střílení nedokázal proměnit Hochman. Ani poté hosté nepolevili a po celou třetinu měli více ze hry. Třemošná si dokázala také nějaké šance vypracovat, ale oba gólmani drželi čisté konto.

Poslední třetina přinesla jediný gól zápasu. V polovině třetiny přinesl tlak hostí své ovoce a Čuban poslal zaslouženě hosty do vedení. Klatovští se poté opět zatáhli a bezchybnou hrou pomohli gólmanovi k čistému kontu.

V dalším kole přivítají klatovští Mariánské Lázně. Zápas začíná v neděli 24.11.2019 v 18:00.