Ve středu poprvé doma!

Napsal: Redakce 21. 9. 2020
Ve středu nás čeká první soutěžní utkání, na domácím ledě přivítáme nováčka z Chebu.

Vzhledem k aktuální situaci ohledně nových nařízení vlády se utkání odehraje za změněných podmínek pro návštěvníky.

• Vstup na zimní stadion bude umožněn pouze s rouškou, která musí být nasazena i v průběhu celého zápasu a to v prostoru celého stadionu.

• Všechna místa jsou určena pouze k sezení, proto budou sektory za oběma brankami uzavřeny. Také prostory pod starou časomírou a u bufetu budou ohraženy.

• Vstup na stadion bude možný jen přes pokladny.

• Žádáme diváky, aby respektovali výše uvedená nařízení, návštěvní řád zimního stadionu a řídili se pokyny pořadatelů. Pouze v tomto případě bude možné zápas odehrát.

I v této zvláštní době chce tým soutěž odehrát za podpory vás, fanoušků a proto doufáme, že na zápas dorazíte i přes omezení v hojném počtu! Děkujeme!