Výsledkově povedený víkend mládežnických týmů

Napsal: 19 29. 9. 2019
Všechna mládežnická družstva zajížděla tento víkend na venkovní stadiony. 7 vítězství 1 remíza a 2 prohry je celková bilance klatovské hokejové mládeže na těchto výjezdech.

K prvním soutěžním zápasům se vydali klatovští čtvrťáci do Rokycan. Turnaj minihokeje začal tým A výhrou 25:12 nad domácími Rokycany a poté prohrál 9:16 proti čtvrťákům Škody Plzeň. Nutno podotknout, že polovinu našeho týmu tvořili o rok mladší hráči. Tým B na úvod remizoval s domácími 12:12, následně po obětavém výkonu porazil tým Indiánů 9:8.

Pátá třída zajížděla do Domažlic, kde odehrála s domácím výběrem výborný zápas a zaslouženě vyhrála 8:2. Klatovský tým hrál pouze v 10, protože nemohl být doplněný hokejisty ze 4. třídy, kteří hráli v Rokycanech.

Mladší a starší žáci zajížděli na led Třemošné. První utkání odehráli mladší žáci, kteří prohráli o gól poměrem 4:3. Starší žáci dokázali Třemošnou porazit při stejném skóre 4:3.

Dorostenci v sobotu porazili v Příbrami domácí celek 3:8 a připsali si třetí výhru ve čtvrtém zápase a zakončili tím první kolo soutěže. V předchozích zápasech porazili na domácím ledě Rokycany 4:1 a Beroun 7:1. Prohráli zatím pouze v Domažlicích s domácím týmem 6:3.

Skvělý vstup do soutěže potvrdili junioři. Nejdříve v pátek rozdrtili domácí tým Berouna 3:13 a v neděli na stadionu Spartaku Žebrák vyhráli vysoko 1:11. V soutěži nadále zůstávají stoprocentní.