WINTER CLASSIC STŘÍBRO

Napsal: Redakce 2. 2. 2023
Jménem vedení, realizačního týmu a také jménem hráčů bych touto cestou chtěla poděkovat všem partnerům, kteří se podíleli na uskutečnění a realizaci vyjímečného zápasu pod širým nebem.

V první řadě mé díky patří panu Šůchovi ze zimního stadionu ve Stříbře, který nám dal první impuls a možnost k uskutečnění něčeho takového. On i jeho spolupracovníci odvedli navzdory počasí perfektní práci a ochotně pomohli, kdykoliv bylo potřeba. A to nemluvím o tom množství telefonátů a požadavků, kterými jsme ho poslední dva týdny zahrnuli..

Dále děkuji sponzorům, Svatebnímu salónu Bílá růže Klatovy a Betonárka Přeštice, kteří věnovali jednak ceny pro vylosované diváky a také ceny pro nejlepší hráče obou týmů. Děkuji za jejich ochotu a obětavost.

Velký dík patří našim věrným fanouškům, kteří jsou již víceméně součástí našeho týmu jak na domácích zápasech, tak i při výjezdech na hřiště soupeřů. Vážíme si jejich podpory a jsme rádi, že dorazili v tak velkém počtu.

Musím také poděkovat zvukařům a moderátorovi zápasu za vstřícnost a za atmosféru, kterou hudbou i slovem při utkání vytvořili.

V neposlední řadě děkuji soupeři z Chebu, že přistoupil na formu odehrání tohoto zápasu, i když povětrnostní podmínky byly více než nepříznivé.

A já osobně děkuji všem členům naší malé redakce, včetně fotografa, že ustáli moje nároky a požadavky. Poslední dny odvedli velký kus kvalitní práce a myslím, že i když výsledek na tabuli nakonec nebyl podle našich představ, všichni můžeme být spokojeni.

Věřím, že i když nám počasí zrovna nepřálo, si všichni přítomní tuto sportovní událost užili. Reportáže a fotky ze zápasu můžete již nyní najít na našich sociálních sítích, HOKEJ.CZ, Klatovský deník a od pondělí 6.2. ve vysílání našeho mediálního partnera Televize FILMPro.

Bohdana Štaifová

PR manažer

A Team

Krajská liga, taky liga

schedule30. 9. 2023
Tiskové zprávy

KLATOVSKÝ PATRIOT HC KLATOVY 1928

schedule26. 9. 2023
Tiskové zprávy

Radek Kampf přebírá tým mužů

schedule8. 9. 2023
Tiskové zprávy

MICHAL MAŘÍK POSILUJE TRENÉRSKÝ ŠTÁB HC

schedule7. 9. 2023
Tiskové zprávy

#czechicehockeytv #ceskyhokej

schedule1. 9. 2023
Tiskové zprávy

Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s. podporují

schedule28. 8. 2023
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy