Klatovy obraly lídra tabulky o všechny body na jeho ledě

Napsal: Autor: Martin Karlík, foto: Tomáš Bouda 24. 10. 2018
To co asi málokdo čekal se stalo skutečností. Hokejisté SHC Klatovy dokázali vyhrát na ledě sokolovského lídra tabulky 3:2. Klatovští si během zápasu vypracovali tříbrankový náskok, který dokázal udržet i přes drtivý tlak a emotivní závěr utkání.
HC Sokolov
Klatovy

Branky a nahrávky: 52. Vracovský, 59. Vracovský (Přindiš) – 9. Houfek (Uhlík), 15. Eret (J.Roubal), 30. Hanzlík (D.Roubal, Krliš). Rozhodčí: Hlinka – Goltsch, Janíček

HC Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přibyl, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Milan Čejka, Čurda, Vracovský, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Michael Čejka, Švec, Vrána, Rohan (C).

Klatovy: Beran (Čech) – Štěpánek, Staněk, Slavík (C), Leština, Houfek, Sysel – Reitspies, Červenka, Hanzlík, Markov, Matiášek, Krliš, Tulačka (A), J. Roubal, Uhlík, D. Roubal (A), Eret, Vavřička