Klatovy porazily i Sokolov

Napsal: Redakce 16. 8. 2013
I druhé přípravné utkání vyhráli hokejisté Klatov. Po výhře 7:3 nad Strakonicemi si připsali další výhru v přípravném utkání, a to ve čtvrtek, kdy porazili Sokolov 4:3. Domácí rozhodli v první polovině zápasu, kdy se dostali do vedení o tři branky. Hosté se sice do přestávky dostali na dostřel, ale to bylo z jejich strany vše. Domácího trenéra může těšit fakt, že mladí hráči se předvedli v dobrém světle, což je velmi dobré znamení. V brance se také předvedl kvalitně mladý Filip Lejsek. V sobotu 17.8. od 15.00 nastoupí proti Sokolu Krasnojarsk hrající ruskou VHL.
15.08.2013
přát
HC Sokolov

Branky a nahrávky: 3. Pacanda (Maxa, Pouska), 22. Kodýtek (Bernad), 28. Hucl (Pitel), 31. Kodýtek (Rajal, Bernad) - 25. Říha (Kaspar), 35. T. Sýkora (Novák), 36. Dobřemysl. Rozhodčí: Sýkora - Valenta, Sýkora. Diváci: 100.

SHC Klatovy: Lejsek (Ruckl) - Rajal, Hucl, Linhart, Straka, Blumentrit, Kulhànek, Zeman, Maxa, Pouska, Pacanda, Kodýtek, Bernad, Krch, Vondryska, Vizinger, Kohel, Mašek, Bastl, Kohel, Pitel, Zimerman.

HC Sokolov: Švagr (Francisco) - Kuncl, Šik, Štrach, Vilhem, Ruprecht, Veverka, Novák, Boušek, Dobřemysl, Švec, Říha, Račanský, Kašpar, Bečka, Sýkora, Petrov, Klíma