Klatovy si připsaly páté vítězství v řadě

Napsal: Autor: Martin Karlík, foto: Josef Moravec 27. 10. 2018
Na vítězné vlně se vezou hokejisté SHC Klatovy. Ti v dnešním utkání porazili nepříjemné Řisuty 5:3. Rozhodujcí byla druhá třetina, ve které domácí odskočili do vedení o čtyři branky, ve třetí třetině domácí polevili, ale i tak dovedli utkání do vítězného konce. Stínem dnešního vítězství je zranění Lukáše Vlčka, který byl odvezen do nemocnice se zraněním v oblasti hlavy.
HC Řisuty

Branky a nahrávky: 8. Uhlík (Švarc, Kristl), 12. Krliš (Váchal), 28. Krliš (Vavřička, Hanzlík), 29. D. Roubal (Markov, Vlček), 35. Krliš (Staněk) – 13. Krpata (Kos, M. Kučera), 53. Krpata (Kos, Rod), 55. Kolářík (Kos, Krpata). Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Sedláček. Vyloučení: 5:4 využití: 0:1, v oslabení: 1:0. Diváci: 230

Klatovy: Beran (Čech) – Staněk, Slavík, Váchal, Leština, Houfek, Sysel, Kristl, Vlček, Červenka, Hanzlík, Markov, Krliš, Uhlík, Švarc, D. Roubal, Vavřička

HC Řisuty: Stahl (Ilašenko) - J. Kučera, Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Rudovský, Kos, Patyk, Krpa, Řepka, Vyskočil, Fortalka, Piovarči, Hampl, M. Kučera, Rod