Klatovy vyhrály ve Slaném až po boji

Napsal: | Martin Augustin 11. 10. 2007
Ani čtvrté domácí utkání v sezoně nepřineslo slánským Lvům body. V poměrně vyrovnaném zápase, který přinesl spíše boj než hokejovou krásu, podlehli svému soupeři z Klatov 2:3. Slanému nepomohl ani brankář extraligového Kladna Jakub Lev. Hosté šli do vedení už po 30 vteřinách hry, když se po zaváhání domácí obrany trefil osamocený Jan Setikovský. Minutu před koncem první části ujel slánské obraně Roman Vondryska a zvýšil na 0:2. Naději domácím vrátil hned v první minutě druhé části ve vlastním oslabení Lapáček. V zápětí Lvi nevyužili dlouhou přesilovku 5 na 3 a hned po jejím konci zvýšil na 1:3 Jaroslav Hobl. Poslední slovo měl domácí útočník Hudíček, který v 53. minutě využil přesilovou hru a snížil na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se Lvům už ani přes závěrečnou snahu ale nepodařilo.
10.10.2007
6. kolo
UK Lev Slaný
2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
Klatovy

Branky a nahrávky: 21. Lapáček (Průcha), 53. Hudíček (Petráček, Pavlík) - 1. Setikovský (Hobl, Holý), 19. Vondryska (Ceperko, Dvořák), 27. Hobl. Rozhodčí: Bacílek - Ruchař, Vlasjuk. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.

UK Lev Slaný: Lev - Iterský, Kříž, Málek, Petráček, Řehoř, Vaněk, Kohoutek, Schlixbier - Novák, Průcha, Lapáček, Pavlík, Hudíček, Nesvadba, Hybš, Gellner, Hořák, Frolík, Škripko, Zelenka.

Klatovy: Halmoši, (Tvrdík), Kalafut - Černý, Brožík - Klaus, Horník - Kuna, Kreuzman - Mužík, Holý - Setikovský - Hobl, Kuželík - Dorňák - Geltner, Čuban - Heřmánek - Holub, Vondryska - Ceperko - Dvořák