Souboj dvou rezervních týmů ovládli hokejisté klatovského béčka

Napsal: Václav Nauš 21. 10. 2019
V rámci zápasu čtvrtého kola krajské ligy mužů přivítali klatovští hráči rezervu Sokolova. Proti mladému celku potvrdili roli favorita a zaslouženě zvítězili.

Domácí hráči byli od úvodního buly lepší týmem, což se jim podařilo potvrdit hned v úvodu zápasu. Ve druhé minutě otevřel účet zápasu Babka. Poté sice domácí zahodili několik dobrých příležitostí, ale mrzet je to nemuselo. Hostující hráči se do útočného pásma dostávali sporadicky, větší šanci si v první třetině nevypracovali. Když v polovině třetiny využil přesilovou hru Topinka a vzápětí přidal třetí branku Krs, bylo v podstatě rozhodnuto. Zápas se poté dohrával z povinnosti, i když nutno podotknout, že sokolovští závěr nevypustili. Ačkoliv byl výsledek jednoznačný, snažili se hrát naplno do poslední minuty.

V dalším kole zajíždějí klatovští na led suverénních Rokycan. Zápas začíná 19.10 v 17:00.