Ve středu od 18:00 další domácí zápas. Přijede David servis.

Napsal: JS 15. 10. 2019
Třetí zápas na domácím ledě v řadě čeká ve středu klatovské hokejisty ve 2.lize. Soupeřem jim bude českobudějovický David servis, se kterým si v prvním kole porazili vysoko 8:3.

Hned čtyři naši hráči dnes nastoupili v hokejové Champions League za Plzeň proti švýcarskému EV Zug. Kristián Kolář, Michal Houdek, Matěj Kolda a Jan Matiášek přispěli k vítězství 2:1 po smaostatných nájezdech a už zítra je čeká zápas ve 2.lize proti HC David servis. V prvním zápase na českobudějovickém ledě jsme sice vyhráli 8:3, ale výsledek se tak snadno nerodil a o vítězství se rozhodlo až ve třetí třetině.

V posledním kole David servis podlehl na samostatné nájezdy Kolínu, když ve svém dresu přivítal již někoikátou posilu s extraligovými a reprezentačními zkušenostmi. Po Vladimíru Sičákovi nastoupil poprvé v obraně další bývalý reprezentant Zdeněk Kutlák (hostování z Motoru) a doplnil tak enklávu zkušených extraligistů v čele s Tomášem Vakem a Štěpánem Hřebejkem. Naše hráče tak rozhodně nečeká žádný lehký zápas.

I na středeční zápas jsou připravené zajímavé ceny pro diváky od našich sponzorů. Tentokrát se můžete těšit na ceny od Drůbežářského závodu Klatovy. Po zápase budou také vyhlášeni nejlepší hráči zápasu z obou týmů. Na ně čeká chutná cena od firmy MASO WEST Klatovy.