Vysoká výhra na ledě pražské Kobry a hattrick Jakuba Procházky

Napsal: | JS, jméno neznámé 8. 11. 2019
Na jednoznačné výhře Západočechů se hattrickem podílel Jakub Procházka. Skvělý výkon v brance odvedl Adam Beran, jenž za svá záda pustil jen pokus domácího Knesla ze sedmé minuty třetí třetiny. Po prohře na ledě Příbrami si tak klatovští hráči spravili chuť i reputaci.
06.11.2019
HC Kobra Praha
(0:2, 0:1, 1:5)
SHC Klatovy

47. Knesl (Valík, Antončík) – 13. Hasman (Sysel), 13. Šiller (Kolda, Sysel), 37. Uhlík (Walter, Tulačka), 46. Procházka (Sysel, Houfek), 51. Hajšman (Princl, Procházka), 55. Procházka (Šiller), 58. Procházka (Hajšman), 59. Tulačka (Walter, Rohla)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Knesl, Valík, Šteiner (A), Mrkvička, Šmíd, Šefl – Smejkal, Bříška (A), Hlinka, Kohút, Petrov, Netolický, Šťastný, Furch, Antončík (C), Hrubý, Novák, Heldák

SHC Klatovy: Beran (Čech) – Šiller, Houfek (A), Slavík (C), Štěpánek, Vajner, Sysel, Walter – Kolda, Princl, Hanzlík, Uhlík, Rohla, Adamec, Matiášek, Hasman, Tulačka (A), Procházka, Hajšman

Ohlasy trenérů

Miloslav Šeba (HC Kobra Praha): "Vzhledem k tomu, že nám to v Budějovicích šlo až moc jednoduše, tak si možná někteří mysleli, že dnes to bude totéž. Tvrdě jsme narazili. Klatovy byly daleko pohyblivější v první třetině, využily naše chyby a přehrály nás. Je pravda, že do druhé třetiny jsme vstoupili s jiným nasazením, nebyli jsme ale schopní překonat soupeřovu obranu. Také jsme si nedokázali vytvořit gólové šance. Za stavu 0:3 to tým sice nevzdal, ale ta třetí třetina dopadla, jak dopadla. Bylo to špatné, ale na druhou stranu jsme asi potřebovali si takhle sednout na zadek, někteří hráči obzvlášť. V pátek na tréninku musíme pracovat tak, abychom na tuto prohru co nejrychleji zapomněli a do sobotního zápasu v Písku vstoupili úplně jinak."

Ivan Vlček (SHC Klatovy): "Po zápase v Příbrami jsme se srovnali a udělali jsme, co jsme chtěli. Odehráli jsme to zodpovědně, organizovaně a vyšlo nám to. Byli jsme lepší."

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy